o nas

Działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Specjalizujemy się w realizacji zleceń niskonakładowych dowolnych legitymacji w formacie ID-1.

Grupa LOCA - kim jesteśmy

Grupa LOCA istnieje od 2006 roku. Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.

Jestem właścicielem firmy Grupa LOCA oraz Prezesem zarządu nowo powstałej spółki Grupa LOCA Sp. o.o. która docelowo przejmie wszystkie produkty jednoosobowej działalności. Z wykształcenia jestem informatykiem, bardzo dużą wagę przykładam do praktycznych aspektów naszej oferty, oferując produkty sprawdzone i spełniające swoją rolę zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Sam proces zamawiania staram się ograniczać do niezbędnego minimum. Tworzymy wiele rozwiązań ułatwiających przebieg zleceń w tym m.in. system LocaCard czyli system on-line do projektowania i zamawiania kart plastikowych czy system on-line do zamawiania legitymacji dla oświaty. Pamiętamy również o tych klientach, dla których internet nie jest jeszcze codziennością. Zapraszam do współpracy.

– Mariusz Kocięda

18 lat doświadczenia

Tysiące różnych projektów.

Ponad 9000 stałych klientów

Druk legitymacji dla szkół to nasza główna specjalizacja.

Wysokiej jakości druk

Stosujemy wysokiej jakości druk cyfrowy, offset, termosublimację i retransfer.

Skontaktuj się z nami

Nasz adres

ul. Żeromskiego 6, 13-200 Działdowo

Telefon

23 696 90 00

Wysyłam
Błąd wysyłki
Wiadomość wysłana